Wedstrijdkalender 2018-2019

Op deze site zijn de actuele opstellingen en uitslagen van de DWF-wedstrijden te vinden. Klik op de naam van de wedstrijd om de opstelling te zien. Als de uitslag bekend is, wordt de aanvangstijd vervangen door links naar de DWF-uitslag en de totaaluitslag.

Vragen, opmerkingen, verzoeken? Via het Contact formulier.

Wedstrijd DatumAanvangWedstrijdZwembadOrganisatieUitslagTotaal
22-09-2018PINK RIBBON ACTIE door Angelique de KleinDe Lockhorst - SliedrechtAngelique de Klein
29-09-201811:00-11:30-15:30RW Competitie dl 1Blokweer, AlblasserdamRegiowestUitslagtotaal
30-09-201814:30-15:00Regio Open Masters deel 1Sportcentrum - Papendrecht
06-10-201813:30-14:00NZC deel 1 (3e klasse)De Lockhorst - SliedrechtZPC Numansdorpuitslagtotaal
20-10-201813:30-14:00JUN-JEU-SEN circuit deel 1De Lockhorst - SliedrechtDe Schotejiluitslagtotaal
03-11-201813:30-14:00JUN-JEU-SEN circuit deel 2De Lockhorst - SliedrechtDWFuitslagtotaal
04-11-201813:00-13:30Regio Open Masters deel 2De Zijl - Leiden
17-11-201812:45-13:15Vierkamp deel 1Polderbad - Nieuwerker a/d IJsselBarracudauitslagtotaal
17-11-2018Regio West Kampioenschappen (kb)
18-11-20188:45-9:00 & 12:45-13:30Regio West Kampioenschappen (kb)Sportboulevard - Dordrecht
24-11-201812:30-13:00Vierkamp deel 2Caribabad - GorinchemPCGuitslagtotaal
24-11-2018Regio West Kampioenschappen (kb)
25-11-20188:45-9:00 & 12:45-13:30Regio West Kampioenschappen (kb)Sportboulevard - Dordrecht
01-12-201811:00-11:30-15:30RW Competitie dl 2Blokweer, AlblasserdamRegiowestuitslagtotaal
09-12-201812:30-13:00Regio Open Masters deel 3De Kluk - Vlaardingen
12-01-201913:30-14:00NZC deel 3 (3e klasse)Rivièrabad - SpijkenisseDe Kempvisuitslagtotaal
19-01-201912:30-13:00JUN-JEU-SEN circuit deel 3De Rozenburcht - RozenburgSCOM/Zeehonduitslagtotaal
02-02-201913:30-14:00Vierkamp deel 3De Lockhorst - SliedrechtDWFuitslagtotaal
09-02-201913:30-14:00NZC deel 3 (3e klasse)Rotterdam-ZuidRotterdam Swimming/WZ010uitslagtotaal
17-02-201913:30-14:00Regio Open Masters deel 4 (lb)Sportboulevard - Dordrecht
23-02-201913:30-14:00Zuidelijke Cirkel 2019 Master wedstrijdSportcentrum,PapendrechtDe Biesboschwemmersuitslagtotaal
09-03-201911:00-11:30-15:30RW Competitie dl 3Blokweer, AlblasserdamRegiowest(opbouw DWF)uitslagtotaal
16-03-201913:45-14:15JUN-JEU-SEN circuit deel 4De Boogerd - Oud BeijerlandZOB'66uitslag
23-03-2019NZC deel 4 (3e klasse)De Lockhorst SliedrechtDWF/SGGOuitslagtotaal
30-03-201917:00-17:30-15:30RW Competitie dl 4Sportcentrum,PapendrechtRegiowestuitslagtotaal
31-03-2019Regio Open Masters deel 5De Hoge Devel - Zwijndrecht
11-04-201918:30Schoolzwemmen groep 5, 6, 7, 8De Lockhorst SliedrechtDWFtotaal
15-04-2019Schoolzwemmen groep 2, 3, 4De Lockhorst SliedrechtDWFtotaal
ONMK LB 2019Amerena - Amersfoort
18-05-201912:30-13:00Vierkamp deel 4De Rozenburcht - RozenburgSCOM/Zeehondtotaal
(18/19)-06-201913:30-14:00Regio West B-Kampioenschappen (lb)Hofbad - Den Haag
(25/26)-05-20198:45-9:00 & 12:45-13:30Regio West B-Kampioenschappen (lb)Hofbad - Den Haag
29-06-20198:30-9:00Doetse Kom BokaalDoetse Kom - GiessenburgPCG

Permanente koppeling naar dit artikel: https://www.doorwaterfit.nl/wedstrijdkalender-2018-2019/